Fizetési rendszer

Fizessen könnyen, gyorsan és egyszerűen egyetemi kártyájával! 2018. március 19-től lehetősége van az egyetemi kártyát fizetőeszközként is használni.

Ehhez csupán annyit kell tennie, hogy kártyáját előzetesen feltölti az Ön által meghatározott összeggel.

A feltöltés módjai:

• honlapunkon a Profilba hálózati azonosítóval és jelszóval belépve a Fizetési rendszer fülön található Egyenleg feltöltés gombra kattintva bankkártyával,
  • az UniPass Appon keresztül bankkártyás fizetéssel,
  • a kijelölt feltöltő pontokon készpénzzel vagy bankkártyával.

Az elfogadóhelyek listájáról az alábbi plakáton olvashat. Amennyiben egyetemi kártyáját 2018. április 15-ig legalább 5.000,- Ft-tal feltölti, még nyerhet is! Kisorsolásra kerül:

• 10 db Campus Fesztivál VIP bérlet
  • 10 db UniFit havi konditerem bérlet
  • 10 db 10.000,- Ft értékű utalvány, melyet beválthat az UniPass elfogadóhelyek bármelyikén.

Az UniPass kártyarendszer mobil alkalmazásának segítségével naprakészen követhetőek a vásárlások és a kártya egyenlegének változásai. Az alkalmazás egyúttal lehetőséget biztosít a bankkártyáról történő feltöltésre is.

Elérhetőségei:

Esetleges észrevételeivel e-mailben forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz!

Aktuális lefutás: Futasi ido: 0,2297 Memoria: 0.20 MB