Tájékoztató az első éveseknek

TÁJÉKOZTATÓ AZ ELSŐÉVESEKNEK

Tisztelt Hallgatónk!

Ezúton is szeretnénk gratulálni sikeres felvételidhez! Az első fontos teendő, hogy a Debreceni Egyetem hallgatójaként

igényelj Te is UniPass kártyát!

Intézményünkben ez a kártya jelenti a hallgatók, oktatók, dolgozók számára az egyetemhez tartozást. A kártya elengedhetetlen ahhoz, hogy diákéveid gondtalanok legyenek. Ez lesz az olvasójegyed az Egyetemi Könyvtárban (DEENK) és még használhatod:

a campusokon való parkoláshoz,

több kollégiumban belépőkártyaként,

épületek és tantermek beléptető rendszereinél,

Életmódfejlesztési Klub tagságot és az UniFitben

kedvezményes szolgáltatásokat vehetsz igénybe,

fizethetsz vele a menzákon, a büfékben, egyetemi klubokban

és az egyetemhez kötődő fesztiválokon használhatod fizetőeszközként,

illetve számos üzletben és szolgáltató helyen részesülhetsz kedvezményben,

ha már Te is UniPass kártya tulajdonos vagy!

Ehhez kérünk, hogy minél hamarabb, de legkésőbb

2019. július 31-ig

hálózati azonosítóddal és jelszóddal belépve igényelj UniPass kártyát a honlapunkon. Az igényléssel kapcsolatban részletes tájékoztató olvasható az TENNIVALÓK / IGÉNYLÉS MENETE fül alatt, vagy az egyetemi e-learning rendszerben. A kártya mostani, első megrendelése INGYENES, de elvesztése, megrongálódása, megsemmisülése miatt szükséges későbbi pótlása, újragyártása már 2.500 Ft-ba kerül.

Kérünk, hogy a kártya mielőbbi elkészülése érdekében fordíts külön gondot a megfelelő fénykép feltöltésére. Fényképed igazolványkép céljára készült jó minőségű arckép legyen, világos háttérrel. Amennyiben a fenti határidőről esetleg lemaradnál, a pót igénylési időszakban a Neptun rendszerfrissítést követően még fogsz tudni kártyát igényelni 2019. augusztus 10-15. között. Ha minden jól megy, akkor kártyádat átveheted a beiratkozáskor az augusztus végén, szeptember elején megrendezendő Gólyatáborok idején.

Sikeres tanulmányokat és boldog diákéveket kívánunk!

Debreceni Egyetem