Életmódfejlesztési Klub Tagság

A Debreceni Egyetemen egyedülálló módon a 2017/18-as tanévtől került bevezetésre önkéntes, de mindenki (hallgatók, oktatók, dolgozók) számára felajánlott módon az „Életmódfejlesztési Klub Tagság”.

Életmódfejlesztési Klub

Életmódfejlesztési Klub Tagsági Díj tájékoztató

A Debreceni Egyetemen egyedülálló módon a 2017/18-as tanévtől került bevezetésre önkéntes, de mindenki (hallgatók, oktatók, dolgozók) számára felajánlott módon az „Életmódfejlesztési Klub Tagsági Díj”.

A tagsági díj célja, hogy az alábbiakban felsorolt szolgáltatások, például: fitness terem bérletek, egyetemi sportlétesítmény használata, sportrendezvények és mérkőzésjegyek kiemelt kedvezménnyel vagy akár ingyenesen elérhetőek legyenek a tagságot választó egyetemi polgárok számára.

A tagsággal az alábbi szolgáltatások érhetőek el:

• Dolgozói tájékoztató
  • Hallgatói tájékoztató

Bővebb információ a Sporttudományi Koordinációs Intézet honlapján érhető el.További kérdéseikkel forduljanak Pöszmet Tiborhoz, a Sporttudományi Koordinációs Intézet munkatársához az alábbi elérhetőségen.

Fontos még:

• A befizetett Életmódfejlesztési Klub Tagsági Díj visszafizetésére nincs lehetőség.
  • A be nem fizetett díj a vizsgajelentkezést, tárgyfelvételt, féléves regisztrációt nem akadályozza.
  • Az Életmódfejlesztési Klub Tagsági Díj nem teljesíthető diákhitelből