Fizetési rendszer

Fizessen könnyen, gyorsan és egyszerűen egyetemi kártyájával! 2018. március 19-től lehetősége van az egyetemi kártyát fizetőeszközként is használni.

Ehhez csupán annyit kell tennie, hogy kártyáját előzetesen feltölti az Ön által meghatározott összeggel.

A feltöltés módjai:

• honlapunkon a Profilba hálózati azonosítóval és jelszóval belépve a Fizetési rendszer fülön található Egyenleg feltöltés gombra kattintva bankkártyával,
  • az UniPass Appon keresztül bankkártyás fizetéssel,
  • a kijelölt feltöltő pontokon, az elfogadóhelyek közül a büfékben készpénzzel vagy bankkártyával.

Elfogadóhelyek:

• ÉTTERMEK: Nagyerdei Étterem, Agrár Étterem, Lovarda Étterem
  • BÜFÉK: Agrár GTK büfé, Agrár Aula büfé, Főépület büfé, Kémia büfé, Galéria Kávézó
  • KLUBOK: Kazánház, Koli klub, Hall, Nagyerdei Víztorony, Klinika mozi, Red and White
  • A Debreceni Campus Nonprofit Közhasznú Kft. által szervezett Nagyerdei Víztorony rendezvényeken és a Campus Fesztiválon is!

Az UniPass kártyarendszer mobil alkalmazásának segítségével naprakészen követhetőek a vásárlások és a kártya egyenlegének változásai. Az alkalmazás egyúttal lehetőséget biztosít a bankkártyáról történő feltöltésre is.

Elérhetőségei:

Esetleges észrevételeivel forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz e-mailben vagy telefonon: (52) 512-900 / 62771.